Materiály a kožušiny v DARIN COLLECTION

V ponuke módneho štúdia DARin Collection nájdete kožuchy a kožušiny z prírodných exkluzívnych materiálov líška, zajac, soboľ, činčila, mýval, norka, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu.

kožuchy kožušiny DARin COLLECTION

Výber materiálu a samotné spracovanie nesie originalitu kožušníkov ,,MADE  IN  ITALY”.

Aké kožuchy a kožušiny nájdete v módnom štúdiu DARin COLLECTION

Líška je veľmi obľúbená, atraktívna a má rôzne sfarbenia. Aby bola jej srsť nadýchaná a koža vláčna a pružná potrebuje pravidelné čistenie a starostlivosť. Najpopulárnejšia je klasická červená líška, ktorej srsť môže mať rôzne odtiene. U nás môžete nájsť aj bielu sibírsku líšku, platinovú aj striebornú líšku.

Norka je najpopulárnejší materiál na výrobu kožuchov a využije každá časť kožušiny. Má charakter hodvábu a na dotyk je veľmi príjemná. Norka je odolná voči vonkajším vplyvom a aj po rokoch nosenia vyzerá stále ako nová.

Soboľ je luxus medzi kožušinami. Oproti norke je srsť jemnejšia a koža ľahšia a pružnejšia. Jeho termo vlastnosti oceníte hlavne v mrazivom počasí. Sfarbenie sobolej srsti je prevažne v hnedých odtieňoch od zlatistej až po hnedú s modrastým nádychom.

Mýval disponuje striebristým sfarbením srsti, pozdĺž chrbta s čiernymi pruhmi. Kožušina sa spracováva buď v prirodzenej dĺžke srsti, alebo je skracovaná a farbená do rôznych odtieňov.

Činčila má najhustejšiu srsť a na dotyk je veľmi príjemná a hebká. Sfarbenie srsti môže byť striebristo šedé až modrasté. Tento modrastý efekt sa podporuje zosvetlovačmi, ktoré slúžia aj ako ochranný prvok. Krehkosť kože je náročná na spracovanie a preto patrí medzi luxusnejšie kožuchy. Aj napriek jej jemnosti, je činčila odolná voči nežiaducim vonkajším vplyvom a opotrebovaniu.

Prečítajte si  11 pravidiel starostlivosti o kožuchy