O nás

Hebký kožuštek je to, o čom snívame každá. Zohreje nielen naše telo, ale aj dušu. Doprajme si kúsok elegancie, jedinečnosti a luxusu, akým kožuch určite je.

Módne štúdio DARIN COLLECTION nie je klasický obchod

Vďaka tomu, že si u nás rezervujete termín, budem sa vám špeciálne venovať a podľa vašich predstáv spolu nájdeme
model, o ktorom snívate a zároveň najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Darin Collection

Túžite po novom kúsku do vášho šatníka?

U nás nájdete široký výber kvalitných kožuchov, kašmírových kabátov a kožušinových doplnkov od talianskych výrobcov Bortolami a Albertalli.

Zaručujeme exkluzívne a kvalitné prírodné materiály, luxusné látky a nadčasový taliansky dizajn. Každý kúsok ich kolekcie je plný jedinečnosti, elegancie a detailov, aké vedia vniesť do sveta módy len Taliani.

Úprava našich modelov na mieru

Našli ste u nás svojho favorita, ale nesedí vám na postave? Kožuchy vyrobené našimi výrobcami vám vieme upravť na mieru. V módnom štúdiu DARIN COLLECTION si vyberiete model a v Taliansku ušijeme kožuch presne na vás.

Redizajn kožuchov v DARIN COLLECTION

Máte v skrini krásny hodnotný kožuch, ktorý nenosíte, lebo vám nesedí, alebo už nie je moderný? Vďaka redizajnu získa váš kožuch nový tvar a hodnotu. Viac info o redizajne kožuchov

Veríme, že u nás nájdete presne to, po čom túžite

a nákup bude príjemným zážitkom!


Rodinná firma Bortolami Furs so 40 ročnou tradíciou sídli v talianskom meste Solezino pri Padove a v spolupráci s najlepšími talianskymi módnymi návrhármi šije kožuchy a kabáty špičkovej kvality. S firmou Bortolami spolupracujem od roku 2013.

V roku 2014 som začala budovať značku Bortolami na Slovensku – majú nádherné výrobky, doslova umelecké diela. Naša spolupráca nie je len o predaji kožuchov. Podieľam sa aj na tvorbe modelov, pomáham dámam redizajnovať kožuchy, ktoré už vlastnia.

Topánky Ten Points od švédskej rodinnej firmy. Ich topánky sú ako Volvo – jednoduché, čisté a veľmi kvalitné. Pravá koža, ručné šitie, mäkučká vložka, ktorá tlmí nárazy. Bolo to milé stretnutie s majiteľom. Býval pri mojom štúdiu v hoteli Bratislava a pri prechádzke sa zastavil a dali sme sa do reči. Manželke kúpil kožuch a my sme začali spoluprácu. Veď muži tu obvykle len tak sedia, keď manželka niečo skúša, tak aby sa nenudili, vyberajú si topánky.


Firma Albertalli ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Pán Albertalli je prezidentom asociácie kožušníkov v Taliansku a modely  podľa strihov firmy  Albertalli boli šité v Trenčíne už pred rokom 1989. Mne sa dostalo cti obnoviť spoluprácu s touto firmou.

Teším sa na Vás v DARIN COLLECTION – v jedinečnom svete elegancie a unikátnych detailov, aké do módy vedia vniesť len Taliani

DOHODNÚŤ NÁVŠTEVU V ŠTÚDIU