Pre dámy, ktoré vedia čo chcú

Módne štúdio DARIN COLLECTION

O nás

Hebký kožuch je to, o čom snívame každá. Zohreje nielen naše telo, ale aj dušu. Doprajme si kúsok elegancie, jedinečnosti a luxusu, akým kožuch určite je.

Módne štúdio DARIN COLLECTION nie je klasický obchod...

Vďaka tomu, že si u nás rezervujete termín, budem sa vám špeciálne venovať a podľa vašich predstáv spolu nájdeme model, o ktorom snívate a zároveň najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Túžite po novom kožuchu do vášho šatníka?

Nájdete u nás široký výber kvalitných kožuchov, kašmírových kabátov a kožušinových doplnkov od talianskych výrobcov Bortolami a Albertalli.

Zaručujeme exkluzívne a kvalitné prírodné materiály, luxusné látky a nadčasový taliansky dizajn.

Každý kúsok ich kolekcie je plný jedinečnosti, elegancie a detailov, aké vedia vniesť do sveta módy len Taliani.

Bortolami Collection

Talianska rodinná firma Bortolami Furs so 40 ročnou tradíciou sídli v talianskom meste Solezino pri Padove a v spolupráci s najlepšími talianskymi módnymi návrhármi šije kožuchy a kabáty špičkovej kvality. S firmou Bortolami spolupracujeme už od roku 2013.

V roku 2014 som začala budovať značku Bortolami na Slovensku. Majú nádherné výrobky. Doslova umelecké diela. Naša spolupráca nie je len o predaji kožuchov. Podieľam sa aj na tvorbe modelov, pomáham dámam redizajnovať kožuchy, ktoré už vlastnia.

Spoločnosť Albertalli je dedičom veľmi dlhej rodinnej tradície v kožušinovom priemysle. Táto rodina sa kožušníctvu venuje už od roku 1909 a pán Albertalli je prezidentom asociácie kožušníkov v Taliansku. Modely podľa strihov firmy Albertalli boli šité v Trenčíne už pred rokom 1989.

Nadčasovú kvalitu a dizajn modelov Albertalli poznajú ľudia od Lisabonu až po Hong-Kong a vďaka DARIN COLLECTION ich môžete spoznať aj na Slovensku

Veríme, že u nás nájdete presne taký kožuch alebo kabát, po akom túžite a nákup bude pre Vás príjemným zážitkom

Dohodnúť návštevu v módnom štúdiu
Módne štúdio DARIN COLLECTION, Tomášikova 10/H, 821 03  Bratislava
|
Ochrana osobných údajov
SK
EN SK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram